https://www.cinnabon.com.tr/wp-content/uploads/Cinnabon_Online_Menu.pdfCinnabon_Online_Menu

Üstteki linkten menüyü indirebilirsiniz.

 

Cinnabon® Classic

O efsane çörek. Bu üstün lezzet ve eşsiz aroma, Endonezya’nın Batı Sumatra dağlarından çıkan Makara® tarçınından geliyor. Pürüzsüz hamur ve özel “frosting” sosumuz ile birleştiğinde, standart bir tarçın çörek değil.

Caramel PecanBon®

Sevgili Classic çöreğimizi karamel ile süsledik. Efsanevi Makara® tarçınımız ılık hamur katmanlar arasında ve pürüzsüz karamel frosting sosu ile birlikte sarılır. Üzerine pekan cevizleri serpilir, ısırdıkça seveceğinizden emin olabilirsiniz.

Cinnabon® Chocobon

Sevgili Classic çöreğimizi çikolata ile süsledik. Ilık hamur katmanlar arasında, pürüzsüz çikolata frosting sosu ile birlikte sarılır. Isırdıkça seveceğinizden emin olabilirsiniz.

Minibon® Classic

Kusursuz küçük arzunuz.

Geçtiğimiz 25 yıl boyunca Cinnabon® severler, imzası Cinnabon Classic çöreğinin daha küçük bir versiyonu olan Minibon tarçınlı çöreği ile haz aldı.

Minibon, Cinnabon klasik tarçınlı çöreğinin tüm muhteşemliğini daha küçük bir arıtmada sunar. Cinnabon Makara® Tarçınlı ve özel krem peynir sosu ile fırınlanmıştır.

Minibon ürün serisi Classic, Chocobon ve Caramel Pecanbon® içerir.

BonBites

Dünyaca ünlü Cinnabon’dan bir Klasik çöreğin tadını çıkarmak için zamanınız yok, ama yine de taze, sıcak fırında pişirilen ürünler ister misiniz? BonBites alın ve kendinizi ödüllendirin.

Sevdiğin çörek tek bir lokmada.

Roll-On-The-Go

Çöreğin en güzel parçası.

Çöreğin tam ortası, Makara Tarçın ve esmer şeker içeren, ısırık büyüklüğünde parçalanmış tatlı hamurdan oluşur ve krem peynirli frosting ile donatılmış. Bu tatlı ziyafet karamel de mevcuttur.

Yakında…. Cinnabon Stix®

Klasik churro’nun bize özel versiyonun tadını çıkarın: vanilya ile pişmiş ve şeker ve Makara® tarçın ile kaplı bükülmüş Danimarkalı hamur.

CinnaPacks

CinnaPacks, mezuniyetler ve yıl dönümleri için harika bir hediye fikridir – ayrıca tatil yemeklerine harika eklemeler yaparlar. 4’lü, 6’lı 9’lu Classic Cinnabon çörekleri ile, veya 15’li Minibon çörekleri ile çeşitli kalabalıkları besle. Her biri Classic Tarçınlı çörek, çikolatalı veya karamel Pecanbon ile mevcuttur.

Soğuk İçecekler

Chillattas®

Karıştırılmış dondurulmuş şaheserimiz, çeşitli lezzetlere sahiptir.

MochaLatta Chill®

Seni serinletmek için mükemmellik harmanlanmış. Kahve ve çikolatanın buluştuğu, tatlı ve harika bir yer.

Buzlu Kahve

Soğuk demleme kahve, daha hafif ve lezzet bakımından daha yuvarlaktır. Demleme işlemi, buzun üzerine dökülen normal kahveden daha az asidik bir tat oluşturur. Gününüzü bir fincan Cinnabon’un yüksek kaliteli Arabica soğuk demleme kahvesiyle doldurun.

Limonata

Dondurulmuş veya buzlu, klasik veya ahududu, limonata özleminiz için tek bir doğru cevap var.

Sıcak İçecekler

Cafe Latte

Her damlasında, Arabica kahve çekirdeklerinin üstün kalitesini tadabilir ve bu da kahvemize oldukça dengeli bir tat verir.

Cappuccino

 

Americano
Ve daha fazlası…